Jana Bergrová

Jsem ženou, kterou život vzal na pestrý výlet, a za to jsem ráda.

Věnuji se především terapeutickým, konzultantským a mentorským činnostem. Koordinačně metodicky působím v projektech, které se zabývají neformální a paliativní péčí.

V rámci terapeutického procesu se opírám o kombinaci zážitkové pedagogiky, hlubinně dynamicky orientovaných celostních přístupů, které pracují s emocemi, tělem, zdroji a reflexí. Poskytuji doprovázení u vnitřních procesů v období hledání i u procesů zvládání životní tíže. Ve své praxi kladu důraz na individualitu člověka a na vytváření respektujícího a bezpečného prostoru.

Individuální konzultace a doprovázení

V životě přicházejí situace nebo období, kdy zaslechneme volání k nějakému novému vykročení, chceme se posunout. Nebo období, která se bez pomoci zvládají obtížně. Právě proto může být užitečné oslovit někoho, kdo může jít kousek cesty s námi…

Nabízím podporu k odhodlání se ke změnám, porozumění a bezpečné zázemí v obtížných životních situacích, prostor pro sebepoznávání a objevování vlastních možností, řešení vztahových otázek, objevování naděje, smyslu a humoru…

Pojďme společně najít nadhled … ráda Vám budu oporou…

„Není nutné vědět kam jdeš, není nutné vědět proč jdeš, jediné, co je nutné vědět, je, že jdeš s radostí. Protože když jdeš s radostí, nemůžeš jít špatně.“

Osho

Napsali o mně

"Chtěla bych Vám poděkovat. Ze začátku jsem byla k terapii skeptická, obávala jsem se co mě čeká. Říkala jsem si: "zážitková terapie nebude nic pro mě", ale nakonec jsem zjistila, že přesně toto potřebuji. Janina mi pomohla v nejtěžším období mého života, i díky ni jsem neskončila na antidepresivech a zvládla jsem svůj problém vyřešit s grácií. Nebyla pro mě pouhým terapeutem, ale i přítelkyni, často i na telefonu mimo naše setkávání, když bylo nejhůř. Cítila jsem, že Janin zájem o to, aby mi bylo dobře, byl opravdový, a zároveň byl samozřejmě stále na profesionální úrovni. Děkuji za podporu a pomoc znovu vstát a žít."  

Markéta

"Janka je opravdu žena na svém místě, setkání s ní jsou jedinečná, vše srozumitelně předává  a vy jen hltáte plnými doušky.. obohatila a navedla mě na správný směr.  Milá a krásná osoba, která ve vás umí probudit zázraky. Na jejich sezeních se cítíte uvolněně. Čerpám z našich "sedánků" dodnes, a vím, že když mi bude "ouzko", zvedám telefon a volám.  Jani za vše opravdu děkuji. Všem, kdo by chtěl do terapeutických procesů vstoupit, DOPORUČUJl."

Soňa Pičmanová / Ústí nad Labem

"Jana je kompetentní a zkušená terapeutka a průvodkyně, zejména v oboru mé osobní problematiky. Její terapeutický směr rezonuje s mým záměrem a východiskem. Z dílčích intervencí cítím upřímný zájem o mou osobnost, v návaznosti na důvěru, respekt k její práci a umění motivace, jsem vždy uvolněný, ochoten se pustit hlouběji do mého vědomí, k postupné eliminaci věcí a činů nechtěných."

Radek